Dentysta Łódź sobota

Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom gabinet Arie Stomatologia będzie czynny również w soboty! (Dentysta Łódź sobota)

Dentysta Łódź sobota – pomoc stomatologiczna w weekend.

Do naszego zespołu lekarzy dentystów dołącza dr n. med. Rafał Nogala, który będzie przyjmować we wtorki w godzinach 14-20, piątki w godzinach 14-20 i w soboty w godzinach 9-13. Dzięki temu będziemy w stanie zaproponować Państwu więcej dogodnych terminów popołudniowych i wieczornych oraz możliwość umówienia wizyty w weekend.

Pan doktor jest specjalistą z zakresu protetyki, ale zajmuje się również leczeniem próchnicy, stomatologią dziecięcą, leczeniem kanałowym (także pod mikroskopem), leczeniem zaburzeń czynnościowych narządu żucia i chirurgią. Pacjenci doceniają Pana doktora za profesjonalizm, delikatność w leczeniu, słuchanie pacjenta i dobrą atmosferę podczas wizyty.

DENTYSTA ŁÓDŹ SOBOTA

Dentysta Łódź sobota – rezerwacja wizyty.

Zapraszamy do rezerwacji wizyt: 884-053-111. W soboty wizyty można rezerwować tylko telefonicznie. W inne dni tygodnia również mailowo: rejestracja@arie-stomatologia.pl i przez formularz kontaktowy: https://arie-stomatologia.pl/kontakt/

Dentysta Łódź sobota – zabiegi wykonywane w gabinecie Arie Stomatologia.

W gabinecie Arie Stomatologia w Łodzi (Retkinia / osiedle Nowe Polesie I) oferujemy pacjentom kompleksową opiekę w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Zajmujemy się m.in. leczeniem zachowawczym, profilaktyką próchnicy, chirurgią (w piątki), endodoncją, protetyką, wybielaniem zębów i innymi zabiegami estetycznymi. Gabinet jest wyposażony w nowoczesne sprzęty medyczne m.in. mikroskop, radiowizjograf, wirówkę do zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i ultradźwięki do leczenia endodontycznego. Wartością gabinetu Arie Stomatologia są profesjonalni i zaangażowani dentyści, dla których zawód lekarza jest nie tylko pracą, ale i pasją. W naszym zespole pracują m.in. specjaliści protetyki, chirurgii twarzowo-szczękowej i pedodoncji (stomatologii dziecięcej). Więcej o oferowanych przez nas usługach mogą Państwo przeczytać tutaj: https://arie-stomatologia.pl/uslugi/

Proponujemy pacjentom innowacyjne rozwiązania takie jak bezbolesne leczenie początkowej próchnicy czy wspomaganie leczenia po zabiegach chirurgicznych. Zachęcamy do lektury tekstów na naszym blogu m.in. o zabiegu A-PRF (https://arie-stomatologia.pl/zabieg-regeneracji-tkanek-za-pomoca-a-prf-w-lodzi/), I-PRF (https://arie-stomatologia.pl/zabieg-prf-lodzi-gabinet-arie-stomatologia-lodz/), leczeniu próchnicy bez borowania (https://arie-stomatologia.pl/leczenie-prochnicy-bez-borowania-arie-stomatologia-w-lodzi/), usuwaniu białych plam z zębów (https://arie-stomatologia.pl/usunac-biale-plamy-icon/) itp..

Leave a reply