Pogotowie stomatologiczne w soboty – Arie Stomatologia

 

Drodzy Pacjenci, gabinet Arie Stomatologia w Łodzi (Retkinia) jest czynny w soboty w godzinach 9-13. Na wizyty w soboty można zapisywać się z wyprzedzeniem, jest to opcja dla tych z Państwa którzy nie mają czasu na podjęcie leczenia stomatologicznego w dniach pracy. W soboty, w miarę możliwości, przyjmujemy także pacjentów z bólem zęba, na pilne leczenie. Zapisy odbywają się w godzinach pracy gabinetu, o zapisie decyduje kolejność zapisu telefonicznego na wizytę. Niestety nie zawsze mamy możliwość przyjąć wszystkich telefonujących pacjentów, więc jeśli zależy Państwu na tym, aby dostać się w danym dniu na wizytę prosimy o kontakt w godzinach porannych. W soboty przyjmujemy również pacjentów anglojęzycznych, mówimy bowiem po angielsku. Pogotowanie stomatologiczne w soboty tel. 884-053-111.

W soboty w gabinecie Arie Stomatologia przyjmuje lek.dent. Magdalena Ożarek-Wódz – Pani doktor zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem endodontycznym (kanałowym) i zabiegami estetycznymi m.in. wybielaniem zębów.

fotel stomatologiczny Arie Stomatologia

 

Pogotowie stomatologiczne w soboty i niedziele

W razie silnego bólu zęba w sobotę popołudniu lub niedzielę, gdy nasz gabinet jest nieczynny, mogą Państwo szukać stomatologicznej pomocy doraźnej w następujących miejscach (aktualizacja 01.02.2021r.):

  • Alex dent przy ul. Okrzei 40 w Łodzi tel. 42 640 77 10
  • NZOZ Super-Dent przy ul. Wodnej 25 w Łodzi tel. 737 486 215

Informacje o placówkach pogotowia stomatologicznego w soboty i niedziele, udzielających doraźnej pomocy stomatologicznej zostały zaczerpnięte ze stron Narodowego Funduszu Zdrowia (https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/LeczenieStomatologiczneDorazne).

Leave a reply