Voucher podarunkowy Arie Stomatologia REGULAMIN

             

VOUCHER PODARUNKOWY 2021 / 2022

ARIE STOMATOLOGIA

REGULAMIN WYKORZYSTANIA VOUCHERU PODARUNKOWEGO ARIE STOMATOLOGIA

Niniejszy regulamin określa warunki i zasady sprzedaży Voucherów Podarunkowych pod nazwą „Voucher Podarunkowy” (dalej również „Bon Podarunkowy”). Sprzedaż odbywa się jedynie w placówce stacjonarnej Arie Stomatologia ul. Pienista 41G/17 Łódź, zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie, dostępnym na stronie internetowej www.arie-stomatologia.pl. 

 1. Nabywca zakupując bon podarunkowy oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu, akceptuje w całości jego treść i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień.
 2. Voucher podarunkowy do gabinetu Arie Stomatologia może zostać zakupiony na dowolną kwotę lub wybrany przez kupującego zabieg np. pakiet higienizacji (skaling + piaskowanie), wybielanie nakładkowe, wybielanie lampą Philips ZOOM.
 3. Voucher nie jest imienny. Może go wykorzystać osoba, która okaże ważny voucher podarunkowy wraz z indywidualnym kodem weryfikacyjnym, bez którego voucher nie jest ważny.
 4. Kod weryfikacyjny wydawany jest jednorazowo, podczas zakupu bonu. Jego utrata wiąże się z niemożliwością realizacji voucheru podarunkowego.
 5. Voucher podarunkowy Arie Stomatologia ważny jest przez 3 miesiące od dnia zakupu. Data ważności bonu nie ulega przedłużeniu.
 6. Prosimy o zgłoszenie chęci realizacji bonu podczas rezerwacji wizyty oraz przed wizytą. Voucher można zrealizować po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji wizyty: 884-053-111.
 7. Nie ma możliwości zwrotu, ani wymiany bonu na gotówkę.
 8. Voucher może być wykorzystany jednorazowo, bez możliwości podziału na kilka wizyt (chyba, że wymaga tego wybrana przy zakupie usługa np. w przypadku wybielania voucher obejmuje 2 wizyty w gabinecie).
 9. Voucher wykorzystany na mniejszą sumę, niż ta na którą opiewa, nie podlega zwrotowi w postaci różnicy kwoty.
 10. W przypadku zabiegu droższego niż kwota na którą opiewa voucher, klient zobowiązany jest do zapłaty różnicy w należności. Istnieje możliwość dopłaty do voucheru, realizując płatność za usługę częściowo w formie voucheru, a częściowo na miejscu w gabinecie – kartą lub gotówką.
 11. Gabinet Arie Stomatologia nie ponosi odpowiedzialności za voucher, który został uszkodzony, zniszczony lub utracony.
 12. Gabinet zastrzega sobie prawo odmówić realizacji bonu podarunkowego, w przypadku gdy upłynął jego termin ważności i/lub klient nie jest w stanie podać prawidłowego kodu weryfikacyjnego. 

Regulamin został opublikowany na stronie www.arie-stomatologia.pl w dniu 1.12.2021 r.. Gabinet Arie Stomatologia zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw Nabywców. Wszelkie zmiany treści Regulaminu będą na bieżąco aktualizowane i udostępniane na stronie www.arie-stomatologia.pl. 

Wszelkich dodatkowych informacji można dowiadywać się mailowo: biuro@arie-stomatologia.pl 

Leave a reply