Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

W gabinecie Arie Stomatologia kompleksowo dbamy o zdrowie jamy ustnej naszych pacjentów.

Czym jest stomatologia zachowawcza ?

Lekarze dentyści w gabinecie Arie Stomatologia dokładają wszelkich starań, aby zęby naszych pacjentów były zdrowe i piękne. Zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej mają na celu zapobieganie powstawaniu próchnicy i leczenie jej początkowych stadiów tak, aby choroba nie rozwijała się i nie doprowadziła do zapalenia miazgi zęba, a co za tym idzie do konieczności rozpoczęcia leczenia kanałowego. Stosujemy możliwie mało inwazyjne zabiegi, bez bólu i bez borowania jak:

 • lakowanie,
 • fluoryzacja,
 • impregnacja.

Zakładamy opatrunki lecznicze i leczymy zęby stosując wysokiej jakości wypełnienia światłoutwardzalne.

Wszystkie zabiegi na prośbę pacjenta przeprowadzamy w znieczuleniu, tak aby fizyczny i psychiczny komfort wizyty był dla pacjenta jak największy.

W ramach stomatologii zachowawczej przeprowadzamy również u pacjentów higienizację, czyli skaling i piaskowanie. Zabiegi te mają na celu usunięcie kamienia i osadu nazębnego, które nie tylko wpływają na estetykę, ale i zdrowie uśmiechu.

Leczenie stomatologiczne realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodne z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii. Umożliwiamy Pacjentom skorzystanie z profesjonalnego leczenia, w optymalnych cenach. Od lat spełniamy marzenia naszych Pacjentów o zdrowym i pięknym uśmiechu!

Nowoczesny sprzęt oraz stosowanie sprawdzonych materiałów stomatologicznych sprawia, że możemy zaoferować Państwu wysoką jakość usług.

Zadzwoń 884 053 111

lub napisz Nam wiadomość.

Skontaktujemy się z Toba wkrótce.

Inne usługi

  • Protetyka

   Protetyka

   W gabinecie Arie Stomatologia rozległe prace protetyczne wykonuje specjalista protetyki Łódź. Dzięki lekarzowi specjaliście, nowoczesnym sprzętom i dobrej jakości materiałom możemy zaoferować Państwu leczenie protetyczne na wysokim poziomie.

  • Stomatologia zachowawcza

   Stomatologia zachowawcza

   W gabinecie Arie Stomatologia kompleksowo dbamy o zdrowie jamy ustnej naszych pacjentów.

  • Stomatologia dziecięca

   Stomatologia dziecięca

   Gdy dziecko jest chore szukamy dla niego jak najlepszego specjalisty. W gabinecie Arie Stomatologia Łódź troska o dobro dziecka to standard.