Witamy w Arie Stomatologia
Chcemy zobaczyć Twój uśmiech!

ARIE Stomatologia Łódź to nowoczesny gabinet stomatologiczny spełniający wysokie normy jakości usług dentystycznych. Wyróżnia nas empatyczne podejście do Pacjenta, prawdziwa chęć pomocy w problemach stomatologicznych i niesienia ulgi w bólu, a także bogata oferta zabiegów wykonywanych przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy i lekarzy dentystów.

Leczenie stomatologiczne realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodne z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii. Umożliwiamy Pacjentom skorzystanie z profesjonalnego leczenia, w optymalnych cenach. Od lat spełniamy marzenia naszych Pacjentów o zdrowym i pięknym uśmiechu!

Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne tj.

 • leczenie próchnicy u dorosłych i dzieci, profilaktyka próchnicy,
 • leczenie endodontyczne pod mikroskopem, z wykorzystaniem ultradźwięków i specjalistycznych narzędzi maszynowych,
 • protetyka stomatologiczna – lekarze specjaliści protetyki stomatologicznej,
 • chirurgia stomatologiczna i chirurgia szczękowa – lekarz specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej,
 • implantologia – lekarz specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej,
 • stomatologia estetyczna, w tym wybielanie zębów, licówki, bonding i maskowanie białych plam infiltrantem ICON.
Satysfakcja Pacjentów
Wzrost liczby nowych Pacjentów
Stali Pacjenci gabinetu
Ocena placówki przez podmioty współpracujące
leczenie próchnicy arie stomatologia łódź

Leczenie i profilaktyka próchnicy

W gabinecie Arie Stomatologia kompleksowo dbamy o zdrowie jamy ustnej naszych pacjentów. Zaczynamy od diagnostyki, czyli przeglądu zębów i poinformowania pacjenta o stanie jego uzębienia, ubytkach próchnicowych i innych problemach np. periodontologicznych czy wymagających ingerencji chirurgicznej.
https://arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2021/03/DSC07295-scaled.jpg

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Endodoncja zajmuje się leczeniem chorób miazgi, silnie unerwionej i ukrwionej tkanki wypełniającej komorę i kanały zęba. Słowo endodoncja pochodzi z greckich słów „endo-wewnątrz” i „odont-ząb”, bo zajmuje się leczeniem „wnętrza zęba”.
protetyka arie stomatologia

Protetyka stomatologiczna

W  gabinecie Arie Stomatologia rozległe prace protetyczne wykonuje specjalista protetyki Łódź. Dzięki lekarzowi specjaliście, nowoczesnym sprzętom i dobrej jakości materiałom możemy zaoferować Państwu leczenie protetyczne na wysokim poziomie.
Arie Dental Clinic Łódź

Chirurgia stomatologiczna

W gabinecie Arie Stomatologia można usunąć każdy zakwalifikowany przez lekarza do ekstrakcji ząb. Zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego chirurga, trwa zazwyczaj niecałe pół godziny i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Na wizytę prosimy stawić się ze zdjęciem pantomograficznym, aby lekarz przed zabiegiem mógł ocenić ułożenie zęba i wybrać najlepszą metodę ekstrakcji.
osstem implant

Implanty zębowe

Implanty są obecnie najnowocześniejszą i najdoskonalszą metodą uzupełnienia braków w uzębieniu. Dzięki leczeniu implantologicznemu możliwe jest zastąpienie naturalnego korzenia zęba, a dzięki następującemu po nim leczeniu protetycznemu (np. zacementowaniu porcelanowej korony lub innemu rozwiązaniu protetycznemu) estetyczna odbudowa utraconego zęba.
wizyta adaptacyjna dentysta

Stomatologia dziecięca

W gabinecie Arie Stomatologia Łódź troska o dobro dziecka to standard. Wykwalifikowany zespół lekarzy dentystów zadba o to, aby dziecko zostało prawidłowo zdiagnozowane, a leczenie było jak najmniej bolesne. Zadbajmy razem o zdrowy uśmiech dziecka! Stomatologia dziecięca Łódź – zapraszamy do naszych rodzinnych lekarzy dentystów.
https://arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2021/02/DSC04711a-scaled.jpg

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to nazwa na zabiegi mające na celu wizualną zmianę uśmiechu pacjenta. Chociaż nie nazywaliśmy ich w ten sposób wykonujemy takie zabiegi z powodzeniem od lat, wybielając zęby i poprawiając uśmiech pacjentów protetycznie.
wybielanie nakładkowe arie stomatologia łódź

Wybielanie zębów

Kolor zębów można jednak poprawić stosując zabiegi wybielające. W gabinecie Arie Stomatologia wybielamy zęby lampą ZOOM! oraz metodą nakładkową, gdyż te dwa sposoby uważamy za najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze. Przestrzegamy, że źle wykonane wybielanie poza gabinetem stomatologicznym może nieść za sobą konsekwencje estetyczne, ale też zdrowotne.

Co myślą o nas
Nasi Pacjenci

W trosce o jak najlepszy komfort naszych Pacjentów podczas leczenia stomatologicznego, przeprowadzamy okresowe ankiety satysfakcji z odbytej wizyty. Sprawdź jak oceniają nas nasi Pacjenci. Swoją opinię po wizycie możesz przekazać w rejestracji Arie Stomatologia lub w naszych social mediach.

0123456789001234567890%
Ogólne wrażenie na temat wizyty w gabinecie
0123456789001234567890%
Zadowolenie z leczenia
012345678900123456789001234567890%
Opinia o personelu gabinetu
0123456789001234567890%
Dostępność terminów leczenia

Staramy się zmieniać sposób myślenia o dentyście.

Arie Stomatologia ciągle się rozwija i rozszerza swoją działalność. Śledź na bieżąco naszą ofertę. Sprawdź jakie usługi świadczymy!

Wykwalifikowany zespół Arie Stomatologia zadba o Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy szczegółowy plan leczenia . Zobacz naszych lekarzy.

https://arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
Mateusz D.
Dental surgery

Wszystko przebiega sprawnie, pełny profesjonalizm.

https://arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
Aleksandra K.
Full Dental Implants

Wszystko jak zwykle bardzo profesjonalnie. Bardzo dobre podejście do pacjenta.

https://arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
Dominika S.
Cosmetic Dentistry

Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z leczenia.

https://arie-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/pin_1.png
Bartłomiej R.
Dental surgery

Wrażenie po wizycie: bardzo miłe.

Arie Stomatologia
Rezerwuj wizytę

Potrzebujesz umówić wizytę do dentysty? Możesz skorzystać z wygodnego formularza kontaktu dostępnego poniżej lub skontaktować się telefonicznie z rejestracją gabinetu Arie Stomatologia Retkinia.

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon

  Wybierz lekarza

  Data wizyty

  magda tyrka dentysta

  Godziny pracy

  Sprawdź godziny pracy gabinetu stomatologicznego Arie Łódź Retkinia.

  Interesuje Cię konkretny termin leczenia?

  ArieStomatologia

  Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę lub zapytać o leczenie.

  Wyróżnienia
  Social Media

  Profile Arie Stomatologia Łódź znajdziecie w różnych mediach społecznościowych. Dołączcie do naszej społeczności w Internecie, by być na bieżąco z informacjami na temat gabinetu i wolnymi terminami wizyt do lekarzy dentystów i lekarzy specjalistów. Na naszych stronach publikujemy też porady dotyczące zdrowia i higieny jamy ustnej.

  Copyright 2020 by BoldThemes. All rights reserved.

  Copyright 2020 by BoldThemes. All rights reserved.