lek. dent. Magda Tyrka

Lek.dent. Magda Tyrka to stomatolog z dużym doświadczeniem. Jest doceniona przez swoich pacjentów między innymi za kompetentność, cierpliwość, dokładne ustalanie i tłumaczenie planów leczenia i delikatność podczas wykonywania wszystkich zabiegów. Lek.dent. Magda Tyrka znana jest również z tego, że wyjątkowo troszczy się o dobro i zdrowie każdego pacjenta. Aby móc zapewnić jak najlepszą opiekę stomatologiczną, systematycznie poszerza swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz kursach doskonalących m.in. z zakresu endodoncji mikroskopowej.

Services

Lek. dent Magda Tyrka przeprowadza zabiegi z zakresu profilaktyki i leczenia próchnicy u dorosłych i dzieci oraz wykonuje leczenie endodontyczne (kanałowe), również z użyciem mikroskopu oraz ultradźwięków. Poza tym zajmuje się stomatologią estetyczną m.in. wybielaniem zębów i usuwaniem przebarwień za pomocą infiltranta ICON.Lek.dent. Magda Tyrka przyjmuje Pacjentów również angielskojęzycznych.
English speaking dentist in Lodz -> https://arie-stomatologia.pl/english-speaking-dentist-in-lodz/

Wykonywane zabiegi m.in.:

– leczenie zachowawcze (leczenie próchnicy),
– profilaktyka próchnicy,
– stomatologia dziecięca,
– skaling ultradźwiękowy i piaskowanie,
– leczenie endodontyczne (również z użyciem mikroskopu),
– protetyka (protezy, korony, mosty, szyny relaksacyjne itd.),
– inlay/onlay,
– wybielanie zębów,
– stomatologia estetyczna,
– usuwanie białych plam z zębów bez borowania – ICON.

Nasza Klinika

Being in control of your life and having realistic expectations about your day-to-day challenges are the keys to stress management.

— Josh Billings