lek. dent. Agnieszka Antoszczuk

Lek.dent. Agnieszka Antoszczuk jest stomatologiem, specjalistą protetyki stomatologicznej. To lekarz z dużym doświadczeniem zarówno w leczeniu zachowawczym osób dorosłych i dzieci, profilaktyce próchnicy, jak i w dziedzinie protetyki. Aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę, lek. dent Agnieszka Antoszczuk regularnie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w kursach i warsztatach m.in. z zakresu protetyki oraz protetyki na implantach Osstem.

  • Leczenie pacjentów bólowych

  • Profilaktyka i leczenie próchnicy u dorosłych i dzieci

  • Protetyka stomatologiczna (również na implantach)

Usługi

Lek. dent. Agnieszka Antoszczuk w ramach posiadanej specjalizacji zajmuje się leczeniem protetycznym i wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej tj. wybielanie zębów lampą Philips ZOOM, wybielanie nakładkowe, wybielanie zębów martwych. W specjalisty protetyki można wykonać korony, mosty, licówki kompozytowe i porcelanowe, bonding i konturing oraz protezy. Leczenie jest dobierane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, po wcześniejszej konsultacji specjalistycznej. Jako specjalista protetyki stomatologicznej, lek.dent. Agnieszka Antoszczuk wykonuje również rozległe prace protetyczne, obejmujące jednoczesne leczenie większej ilości zębów oraz prace protetyczne na implantach marki Osstem.

Lek.dent. Agnieszka Antoszczuk przyjmuje również pacjentów angielskojęzycznych.
English speaking dentist in Lodz -> https://arie-stomatologia.pl/english-speaking-dentist-in-lodz/

Specjalista protetyki stomatologicznej
Wykonywane zabiegi m.in.:
– różnorodne, rozległe leczenia protetyczne: protezy, korony, korony na implantach, inlay/onlay, mosty, licówki kompozytowe, bonding i konturing, licówki porcelanowe, szyny relaksacyjne i inne,
– stomatologia estetyczna,
– leczenie zachowawcze (leczenie próchnicy) u osób dorosłych i dzieci,
– profilaktyka próchnicy,
– stomatologia dziecięca,
– skaling ultradźwiękowy i piaskowanie,
– leczenie kanałowe,
– wybielanie zębów (również martwych),
– nakładki ortodontyczne,
– niektóre zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Nasza Klinika

Being in control of your life and having realistic expectations about your day-to-day challenges are the keys to stress management.

— Josh Billings