Arie Stomatologia  — (42) 307 06 00  — biuro@arie-stomatologia.pl — Pienista 41G lok. 17 — 94-109 Łódź — woj. łódzkie — NIP: 7272783646

Aktualności

Drodzy Pacjenci, dla Państwa wygody na stronie „Aktualności” na bieżąco publikujemy wolne terminy u dentysty w Łodzi (Arie Stomatologia / Retkinia / Nowe Polesie). Informacje te udostępniamy także na naszych profilach Facebook (TUTAJ) i Google+ (TUTAJ) do których polubienia serdecznie zapraszamy. Chcemy być z Państwem w stałym kontakcie i ułatwić Państwu umawianie wizyt dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony i naszych profili. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco informowani kiedy pojawią się wolne terminy u dentysty w Łodzi. Przypominamy, że wizyty rezerwować można także 24/7 na portalu ZumDoc (TUTAJ).

 

Aktualności Arie Stomatologia w Łodzi:

07.05.2020 r.

Drodzy Pacjenci, od poniedziałku 11.05 lekarze dentyści gabinetu Arie Stomatologia będą dyżurowali codziennie od poniedziałku do piątku.

Zgodnie z Wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, mającymi ograniczyć ryzyko transmisji koronawirusa SARS-COV2, przyjmujemy Państwa tylko w sytuacjach wymagających pilnej interwencji stomatologicznej. Zabiegi planowe, mogące odbyć się w późniejszym terminie, są przepisywane.

Rejestracja odpowiada na wszelkie pytania dotyczące wizyt telefonicznie: 884-053-111.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno Państwu, jak i naszemu personelowi, poprzez stosowanie wszelkich dostępnych środków ochrony indywidualnej oraz dekontaminacyjnych. Przypominamy o kilku zasadach, o których przestrzeganie prosimy w obecnej sytuacji każdego z naszych Pacjentów:

– podczas zapisywania wizyty prosimy o podawanie rzetelnych informacji na temat Państwa stanu zdrowia i udzielanie uczciwych odpowiedzi na pytania z wywiadu epidemiologicznego,

– do gabinetu należy przyjść w maseczce ochronnej (prosimy o pozostanie w niej również w poczekalni),

– prosimy pojawiać się na wizytach punktualnie (nie przychodzić długo przed czasem wizyty, ani się nie spóźniać), abyśmy mogli kontrolować liczbę Pacjentów przebywających jednocześnie w placówce,

– Pacjentów dorosłych prosimy o przybycie na wizytę bez osób towarzyszących, w przypadku dzieci prosimy o obecność dziecka z jednym opiekunem.

– po wejściu do gabinetu prosimy o skierowanie się od razu do łazienki w celu dokładnego umycia rąk,

– następnie każdy Pacjent (w przypadku dzieci również ich opiekunowie) poddawany jest procedurom takim jak: dezynfekcja rąk, mierzenie temperatury ciała, poszerzony wywiad epidemiologiczny,

– podczas oczekiwania na wizytę i po wyjściu z gabinetu oczekując na podejście do rejestracji, prosimy usiąść we wskazanej przez rejestratorkę strefie i nie poruszać się po placówce,

– podczas wizyty i leczenia prosimy o zastosowanie się do zaleceń lekarza i personelu placówki,

– jeśli to możliwe, prosimy o płatność za wizytę kartą płatniczą.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, służymy pomocą.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy stomatologicznej, prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją: 884-053-111.

23.04.2020 r.

Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 16 kwietnia 2020 roku wszedł w życie obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Obowiązek ten dotyczy Państwa również w drodze do gabinetu Arie Stomatologia oraz w trakcie oczekiwania na wizytę u lekarza dentysty. Maseczkę jednorazowego lub wielorazowego użytku można uszyć samodzielnie. Odsyłamy Państwa w tej kwestii np. do strony: https://koronazglowy.pl/jak-szyc-maseczki/
Wszystkie informacje o obowiązku noszenia maseczek, a także przydatne porady w tej kwestii, znajdą Państwo również na stronie MZ: https://www.gov.pl/web/koronawirus/zaslon-usta-i-nos

22.04.2020 r.

Drodzy Pacjenci,
informujemy, że do końca kwietnia gabinet Arie Stomatologia będzie pracował bez zmian – we wtorki i piątki w godzinach 14-20. W ramach dyżurów stomatologicznych przyjmujemy Pacjentów bólowych oraz z pilnymi problemami stomatologicznymi. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna wizyty oraz zgoda na przeprowadzenie przez rejestrację wywiadu epidemiologicznego. Kontakt do gabinetu: 884-053-111.
Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia zakres świadczeń stomatologicznych realizowanych w gabinecie został ograniczony do wykonywania procedur niezbędnych w przypadku wykonywania pilnej interwencji, więc planowe wizyty stomatologiczne nadal są na bieżąco odwoływane. Prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii i zastosowanie się do odgórnych zaleceń wstrzymania się z nienaglącym leczeniem do momentu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej w kraju.
Rejestracja pozostaje w stałym kontakcie z Pacjentami oczekującymi na wizytę. Będziemy umawiać Państwa na kontynuację leczenia, gdy tylko pozwoli nam na to sytuacja. W razie jakichkolwiek dolegliwości lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny. Rejestracja czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku.

Pandemia zmieniła sposób w jaki wszyscy na co dzień funkcjonujemy i pracujemy. Zdajemy sobie sprawę ze stresów, które mogą Państwo odczuwać w tej stale zmieniającej się rzeczywistości. Przypominamy jednak, że najlepsze co można teraz zrobić dla siebie i dla poprawy sytuacji nas wszystkich, to zostać w domu. Jeśli natomiast muszą Państwo wyjść i skorzystać np. z pomocy stomatologicznej, konieczne jest stosowanie zasad bezpieczeństwa i higieny przekazywanych przez WHO i Ministerstwo Zdrowia: zachowywanie odpowiedniego dystansu, częste mycie rąk, noszenie maseczki i rękawiczek w miejscach publicznych i inne.
Informacje o ochronie przed koronawirusem znajdą Państwo tutaj: https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady

31.03.2020 r.

Drodzy Pacjenci,
niestety obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju nadal nie pozwala na odbywanie standardowych wizyt stomatologicznych. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia dla placówek medycznych, wszystkie Państwa wizyty planowe na bieżąco odwołujemy. Będziemy się z Państwem kontaktować w celu ustalenia nowych terminów wizyt po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce. Ustaliliśmy dyżury stomatologiczne dla Pacjentów bólowych naszego gabinetu. W przypadku silnego bólu prosimy o kontakt z rejestracją, w celu ustalenia terminu wizyty w ramach ostrego dyżuru gabinetu. Możliwa jest jedynie rezerwacja telefoniczna wizyt pod numerem telefonu: 884-053-111.
Dla zdrowia i bezpieczeństwa Pacjentów i naszego Personelu wdrożyliśmy wiele dodatkowych procedur zabezpieczających, poza stosowanymi do tej pory zasadami aseptyki i bezpieczeństwa pracy. Każdego z Pacjentów prosimy również o udzielenie informacji na temat swojego stanu zdrowia, w tym chorób przewlekłych i odpowiedzi na pytania z wywiadu epidemiologicznego. Prosimy o podawanie rejestracji prawdziwych informacji, abyśmy mogli zapewnić Państwu i wszystkim naszym pozostałym Pacjentom bezpieczeństwo w gabinecie. Poza tym wprowadziliśmy dodatkowe zasady:
– na wizytę Pacjent musi przyjść sam (w przypadku osób niepełnoletnich do gabinetu może wejść tylko 1 opiekun),
– każdej osobie wchodzącej do gabinetu mierzona jest temperatura ciała,
– prosimy o przychodzenie na wizytę punktualnie, aby ograniczyć ilość osób w poczekalni,
– możliwa jest jedynie płatność kartą płatniczą.
Prosimy Państwa o racjonalne podejście do sytuacji, która nas wszystkich spotkała i nie umawianie wizyt jeśli nie wymagają Państwo pilnej interwencji stomatologicznej. Wszystkich Państwa na kontynuację leczenia i zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, przyjmiemy po ustabilizowaniu się sytuacji epidemiologicznej. Tymczasem życzymy Państwu dużo zdrowia i jeśli to możliwe namawiamy do zostawania w domu. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych.

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół gabinetu Arie Stomatologia

14.03.2020 r.

Drodzy Pacjenci Arie Stomatologia,

w związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze zdrowie Państwa i naszego personelu medycznego, podjęliśmy trudną decyzję o tymczasowym odwołaniu wszystkich zaplanowanych zabiegów stomatologicznych. Prosimy o wyrozumiałość w tym trudnym dla nas wszystkich okresie i apelujemy o to, aby stosowali się Państwo do zaleceń Ministerstwa Zdrowia dotyczących profilaktyki koronawirusa (COVID-19).
Skontaktujemy się z wszystkimi Pacjentami, którzy mieli zaplanowane na najbliższe dni leczenie w naszej placówce. W razie pytań, pozostajemy także do Państwa dyspozycji telefonicznie: 884-053-111, rejestracja zdalna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W razie bólu prosimy Państwa o kontakt z pogotowiem stomatologicznym: tel: +48 42 6815141, (42) 681 51 41, (42) 636 37 00, a w przypadku jeśli zaobserwują Państwo u siebie objawy chorobowe (podwyższona gorączka, kaszel, duszności, problemy z oddychaniem) ze stacją sanitarno-epidemiologiczną: (42) 25 36 200.
Z poważaniem,
Arie Stomatologia

11.03.2020 r.

Drodzy Pacjenci Arie Stomatologia,

w związku ze zwiększonym zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem (COVID-19) prosimy o odpowiedzialne podejście do wizyt w naszym gabinecie. Jeśli są Państwo chorzy (kaszel, gorączka, duszności, problemy z oddychaniem i inne objawy chorobowe), prosimy o kontakt z gabinetem i przełożenie terminu planowanego leczenia. O to samo prosimy osoby objęte kwarantanną i u których stwierdzono objawy koronawirusa (COVID – 19), a także pacjentów, którzy mieli kontakt z chorymi lub przebywali w okresie ostatnich dwóch tygodni za granicami kraju.

Od dnia 11.03.2020 do odwołania, każdego Pacjenta po wejściu do gabinetu prosimy również o umycie i zdezynfekowanie rąk oraz wypełnienie oświadczenia o możliwości odbycia wizyty stomatologicznej. Zastrzegamy sobie możliwość poszerzenia wywiadu zdrowotnego o dodatkowe pytania i zmierzenie temperatury ciała. W przypadku podejrzenia choroby, lekarz może także odmówić przyjęcia Pacjenta.

Powyższe zasady zostały wprowadzone dla Państwa dobra, aby uchronić naszych Pacjentów i personel przed zarażeniem wirusem. Prosimy o wyrozumiałość.

Kierujemy do Państwa również apel o przedsięwzięcie środków ochronnych przeciwko koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19. Należą do nich m.in.: częste mycie rąk, zakrywanie ust i nosa podczas kichania i kaszlu chusteczka higieniczną (jednorazową) lub zakryć usta zgiętym łokciem, zachowanie bezpiecznej odległości (około 1 metra) od osób chorych, unikanie dotykania oczu, nosa i ust rękami. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Z poważaniem,

Arie Stomatologia

03.03.2020 r.

Termin do dentysty Łódź – terminy do stomatologa w tym tygodniu:
– 03.03 godz. 18.45,
– 04.03 godz. 15.00, 18.30,
– 05.03 godz. 13.45,
– 06.03 godz. 10.45, 15.00, 18.45.
Rezerwacja terminu: 884-053-111

26.02.2020 r.

Miło nam ogłosić, że nasz gabinet został partnerem Beyli Dental! Beyli Dental PL
Firma Beyli Dental dostarcza nowoczesny system leczenia ortodontycznego przy pomocy niewidocznych nakładek. To prosty i komfortowy sposób na piękny i zdrowy uśmiech. W niektórych przypadkach wystarczy jedynie kilka miesięcy, aby zęby znalazły się w idealnym ułożeniu.
Zachęcamy do pytania lekarzy Arie Stomatologia o niewidoczne nakładki ortodontyczne.

Nakładki ortodontyczne Beyli Łódź Arie Stomatologia

Nakładki ortodontyczne Beyli Łódź Arie Stomatologia

Nakładki ortodontyczne Beyli Łódź Arie Stomatologia

31.01.2020 r.

Najbliższe terminy do lekarzy dentystów Arie Stomatologia:
– dzisiaj 31.01 godz. 16.00 – dr n.med. Rafał Nogala,
– sobota 01.02 godz. 11.15 – lek.dent. Michał Kuroszczyk,
– poniedziałek 03.02 godz. 15.00 – 16.00 – lek.dent. Aleksandra Rataj,
– wtorek 04.02 godz. 13.30 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– wtorek 04.02 godz. 16.30 i 17.30 – dr n.med. Rafał Nogala,
– środa 05.02 godz. 16.45 i 17.30 – lek.dent. Michał Kuroszczyk,
– piątek 07.02 godz. 14.30 i 15.15 – dr n.med. Rafał Nogala,
– piątek 07.02 godz. 19.15 – dr n.med. Katarzyna Bogusiak chirurg twarzowo-szczękowy.
Rezerwacja wizyt telefonicznie 884-053-111. Niektóre terminy dostępne są również online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

—- ENGLISH BELOW —

Book a visit for an English-speaking dentist at Arie Stomatologia:
– Today 31.01 at 16.00 – dr n.med. Rafał Nogala,
– Saturday 01.02 at 11.15 – lek.dent. Michał Kuroszczyk,
– Monday 03.02 at 15.00 – 16.00 – lek.dent. Aleksandra Rataj,
– Tuesday 04.02 at 13.30 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– Tuesday 04.02 at 16.30 i 17.30 – dr n.med. Rafał Nogala,
– Wednesday 05.02 at 16.45 i 17.30 – lek.dent. Michał Kuroszczyk,
– Friday 07.02 at 14.30 i 15.15 – dr n.med. Rafał Nogala,
– Friday 07.02 at 19.15 – dr n.med. Katarzyna Bogusiak – oral-maxillofacial surgeon.
You can book the visit by calling us: 884-053-111. Some appointments can be also booked online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

18.01.2020 r.

Najbliższe wolne terminy do lekarzy dentystów Arie Stomatologia:
– poniedziałek 20.01 godz. 15.00, 17.00 – lek.dent. Aleksandra Rataj,
– wtorek 21.01 godz. 15.30 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– wtorek 21.01 godz. 16.45 – dr n.med. Rafał Nogala,
– czwartek 23.01 godz. 14.00 i 15.15 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– piątek 24.01 godz. 14.45 i 16.00 – chirurg twarzowo-szczękowy dr n.med. Katarzyna Bogusiak,
– piątek 24.01 godz. 13.30 i 14.30 – dr n.med. Rafał Nogala,
– sobota 25.01 godz. 9.00 i 9.45 – lek.dent. Michał Kuroszczyk.
Rezerwacji wizyty można dokonać telefonicznie: 884-053-111. Niektóre terminy dostępne są online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

10.01.2020 r.

DRODZY PACJENCI, W DNIU JUTRZEJSZYM (11.01) GABINET ARIE STOMATOLOGIA BĘDZIE NIECZYNNY. W tym dniu możliwa jest jedynie rezerwacja wizyt online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz Za niedogodności przepraszamy. Zapraszamy do gabinetu od poniedziałku. W przyszłym tygodniu aktualnie dostępne są następujące terminy wizyt:
– wtorek 14.01 godz. 14.45 – dr n.med. Rafał Nogala,
– wtorek 14.01 godz. 13.00 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– środa 14.01 godz. 16.00 i 17.30 – lek.dent. Michał Kuroszczyk,
– czwartek 15.01 godz. 13.30 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– piątek 16.01 godz. 13.00 i 16.45 – dr n.med. Rafał Nogala,
– piątek 16.01 godz 14.45 i 17.30 chirurg twarzowo-szczękowy – dr n.med. Katarzyna Bogusiak.
Rezerwacja w dniu jutrzejszym online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz od poniedziałku również telefonicznie: 884-053-111

07.01.2020 r.

Najbliższe terminy do naszych lekarzy dentystów:
– jutro 08.01 godz. 12.00 – lek.dent. Marta Biernacka-Kowalska,
– jutro 08.01 godz. 16.30 – lek.dent. Michał Kuroszczyk,
– jutro 08.01 godz. 11.00 – lek.dent. Magda Tyrka,
– 09.01 godz. 13.15 i 16.00 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– 10.01 godz. 10.00 i 12.00 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– 10.01 godz. 15.30 – dr n.med. Rafał Nogala,
– 11.01 sobota godz. 9.45 – lek.dent. Michał Kuroszczyk
Rezerwacja wizyty: 884-053-111 / online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

23.12.2019 r.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy cały zespół Arie Stomatologia.

31.10.2019 r.

Drodzy Pacjenci, informujemy, że w dniach 1-3.11.2019 r. gabinet Arie Stomatologia będzie nieczynny. Zapraszamy do gabinetu i rezerwacji wizyt do naszych lekarzy dentystów od 4.11.2019 r.. W dniach 1-3.11 możliwa jest jedynie rezerwacja wizyt online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz
Najbliższe terminy wizyt do naszych lekarzy dentystów:
– poniedziałek 4.11 godz. 15.00 – lek.dent. Marta Biernacka-Kowalska,
– wtorek 5.11 godz.13.00 i 14.30 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– wtorek 5.11 godz. 13.45 i 18.30 – dr n.med. Rafał Nogala,
– środa 6.11 godz. 9.45 i 11.45 – lek.dent. Marta Biernacka-Kowalska,
– czwartek 7.11 godz. 12.15 – lek.dent. Magda Tyrka,
Rezerwacja online -> http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

05.09.2019 r.

Starając się zapewnić Państwu możliwość jak najszybszego umówienia wizyty do dentysty, ciągle wydłużamy czas pracy gabinetu Arie Stomatologia w Łodzi i nawiązujemy współpracę z kolejnymi lekarzami dentystami. Dzięki temu mamy możliwość zaproponować Państwu więcej terminów wizyt w dogodnych dla Państwa (również wieczornych) godzinach oraz na ile to możliwe skrócić czas oczekiwania na wizytę do stomatologa. Dentysta Łódź krótkie terminy oczekiwania na wizytę – hasło to zostało stworzone z myślą o pacjentach bólowych, potrzebujących pilnego leczenia stomatologicznego lub pilnej ekstrakcji zęba. Ból zęba, złamanie się zęba, strata wypełnienia i inne dolegliwości w jamie istnej nie powinny być lekceważone. Im szybciej pojawimy się u lekarza dentysty, tym większa szansa na uniknięcie skomplikowanego leczenia, a także powikłań zdrowotnych. Więcej informacji: http://arie-stomatologia.pl/dentysta-lodz-krotkie-terminy-oczekiwania-na-wizyte/

09.08.2019 r.

Zwolniły się terminy na przyszły piątek (16.08) do chirurga twarzowo-szczękowego dr n.med. Katarzyny Bogusiak. Rezerwacji wizyty na zabieg chirurgiczny (usunięcie zęba / usunięcie zęba mądrości / usunięcie zmian w obrębie błony śluzowej jamy ustnej / wydłużenie korony klinicznej zęba itp.) lub konsultację chirurgiczną / implantologiczną, można dokonać telefonicznie: 884-053-111.

13.07.2019 r.

Drodzy Pacjenci, informujemy o ostatnich wolnych terminach u naszych lekarzy dentystów przed urlopami:
– lek.dent. Michał Kuroszczyk: 17.07 godz. 15.30, 24.07 godz. 15.00 i 16.00,
– lek.dent. Marta Biernacka-Kowalska: 22.07 godz. 16.15, 29.07 godz. 15.00 i 15.45, 31.07 godz. 10.30.
Rezerwacji wizyt można dokonywać telefonicznie: 884-053-111 i online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz
Lek.dent. Magda Tyrka, dr n.med. Rafał Nogala i lek.dent. Agnieszka Antoszczuk będą przyjmować w niezmienionych godzinach, także zapraszamy do standardowej rezerwacji wizyt. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją.

Arie Stomatologia urlop stomatolog łódź

Dodatkowo informujemy, że w związku z urlopem lek.dent. Michała Kuroszczyka w soboty 27.07, 03.08, 10.08 i 17.08. 2019 roku gabinet Arie Stomatologia będzie nieczynny.

23.05.2019 r.

Aktualizacja najbliższych terminów do stomatologa – Arie Stomatologia Łódź:

wizyta u dentysty na jutro – 24.05 godz. 10.45 lub 14.30,
wizyta do chirurga twarzowo-szczękowego na jutro – 24.05 godz. 15.00,

    • sobota 25.05 godz. 8.00,
    • wtorek 28.05 godz. 11.15, 13.15 i 15.00,
    • środa 29.05 godz. 15.00,
    • czwartek 30.05 godz. 11.00, 15.00, 16.30,
    • piątek 31.05 godz. 11.00, 12.30 i 17.00.

Rezerwacja wizyty: 884-053-111 Arie Stomatologia Łódź

30.04.2019 r.

Drodzy Pacjenci, uprzejmie informujemy, że w Majówkę gabinet Arie Stomatologia będzie nieczynny. W te dni rezerwacji wizyt można dokonywać online przez portal ZumDoc. Pozdrawiamy i życzymy dużo wypoczynku w Majówkę, zespół gabinetu Arie Stomatologia

20.04.2019 r.

Drodzy Pacjenci, składamy najlepsze życzenia na Święta Wielkanocne. Przy okazji przypominamy, że gabinet Arie Stomatologia w Poniedziałek Wielkanocny będzie nieczynny. Zapraszamy do rezerwacji wizyt na wtorek 23.04.2019 r. – telefonicznie: 884-053-111 lub online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

15.02.2019 r.

24.01.2019 r.

Drodzy Państwo, w przyszłym tygodniu niestety nie będzie możliwości rezerwacji wizyt online, przez portal ZumDoc, prosimy o kontakt telefoniczny: 884-053-111.
Najbliższe wolne terminy do naszych lekarzy dentystów:
– 25.01 godz. 12.00 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– 25.01 godz. 18.45 – chirurg twarzowo-szczękowy dr n.med. Katarzyna Bogusiak,
– 25.01 godz. 19.30 – dr n.med. Rafał Nogala,
– 29.01 godz. 14.00 – dr n.med. Rafał Nogala,
– 01.02 godz. 10.00 i 12.00 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– 01.02 godz. 14.45 i 15.30 – chirurg twarzowo-szczękowy dr n.med. Katarzyna Bogusiak.

rezerwacja wizyty Arie Stomatologia Łódź

Rezerwacja wizyty Arie Stomatologia Łódź

12.01.2019 r.

Dzisiaj (12.01) gabinet będzie nieczynny. Zapraszamy do rezerwacji wizyt na poniedziałek 14.01. Zwolniły się dwa terminy do lek.dent. Marty Biernackiej-Kowalskiej (godzina 14.45 i 18.15). Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 884-053-111 i online przez portal ZumDoc: www.zumdoc.pl/marta-biernacka-kowa…/…/lodz/arie-stomatologia
Kolejne terminy wizyt w przyszłym tygodniu:
– wtorek 15.01 godz. 14.45 i 16.15 – dr n.med. Rafał Nogala,
– środa 16.01 godz. 13.00 – lek.dent. Magda Tyrka,
– czwartek 17.01 godz. 15.30 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk,
– czwartek 17.01 godz. 11.15, 14.45 – lek.dent. Magda Tyrka,
– piątek 18.01 godz. 16.45 – dr n.med. Katarzyna Bogusiak (specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej).
Rezerwacja online 24/7:
http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

22.12.2018 r.

życzenia bożonarodzeniowe dla Pacjentów

07.12.2018 r.

Dlaczego powinno się wybielać zęby w gabinecie stomatologicznym?
—> http://arie-stomatologia.pl/wybielanie-zebow-u-dentysty-lodz/ <—
Zachęcamy do lektury ostatniego artykułu z naszego cyklu informacyjnego na temat leczenia stomatologicznego – tym razem o wybielaniu zębów. W Arie Stomatologia proponujemy wybielanie na dwa sposoby: w gabinecie za pomocą lampy Philips ZOOM i tzw. wybielanie nakładkowe. Więcej o obu typach wybielania mogą Państwo przeczytać tutaj: http://arie-stomatologia.pl/uslugi/wybielanie-zeby/
Zawsze przed rozpoczęciem wybielania należy skonsultować się z lekarzem dentystą, który oceni czy nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu i pomoże wybrać najlepszą dla Państwa opcję wybielania.
Najbliższe terminy na konsultacje przed wybielaniem (Dla osób, które zdecydują się na zabieg konsultacja jest darmowa!*):
– sobota 08.12 godz. 11.45,
– poniedziałek 10.12 godz. 10.30, 14.45,
– wtorek 11.12 godz. 10.45, 13.30,
– czwartek 13.12 godz. 18.00,
– piątek 14.12 godz. 12.45, 18.45.

wybielanie zębów u dentysty Łódź

wybielanie zębów u dentysty Łódź

Rezerwacja wizyty: 884-053-111 // niektóre terminy dostępne są także online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz
* zapytaj o szczegóły podczas zapisywania wizyty.

30.11.2018 r.

Znów w środę w Dzienniku Łódzkim opowiadaliśmy Państwu o leczeniu stomatologicznym. Tym razem odpowiadaliśmy na pytanie „Czy u stomatologa można wykonać lifting twarzy? ” Zachęcamy do zapoznania się z tekstem: http://arie-stomatologia.pl/stomatolog-lifting-twarzy/  Efekty pracy lekarza dentysty często zupełnie odmieniają rysy twarzy Pacjenta, wygładzają zmarszczki i sprawiają, że Pacjent odzyskuje pewność siebie i chęć do uśmiechu, co dodatkowo wpływa na jego postrzeganie przez otoczenie.

Problem zmarszczek, zapadających się policzków lub zaburzeń proporcji twarzy może być spowodowany słabą kondycją jamy ustnej. Warto go skonsultować z lekarzem dentystą.
Przykładowe najbliższe terminy konsultacji protetycznych w gabinecie Arie Stomatologia w Łodzi:
– poniedziałek 3.12 godz. 13.00, 14.15, wtorek 4.12 godz. 14.00, 17.15,
– środa 5.12 godz. 11.45, czwartek 6.12 godz. 12.30,
– piątek 7.12 godz. 15.15 i 16.45, sobota 8.12 godz. 10.00.

Rezerwacja wizyty: 884-053-111 / rejestracja@arie-stomatologia.pl

stomatolog lifting twarzy łódź

28.11.2018 r.

Gabinet Stomatologiczny otwarty w okresie świątecznym Łódź. Dentysta w okresie świątecznym Łódź.

Przylatują Państwo do domu, do Łodzi na święta? Chcieliby Państwo wykorzystać ten czas również na sprawdzenie stanu zębów, leczenie lub wybielanie? Zapraszamy, gabinet Arie Stomatologia będzie czynny również w okresie świątecznym!

Przyjmujemy do 22 grudnia włącznie, między świętami – 27 i 28 grudnia i potem od 2 stycznia zgodnie ze stałym grafikiem. Warto już teraz umówić wizytę, bo grafik na okres świąteczny szybko się zapełnia.

Dlaczego warto wykorzystać urlop świąteczny w Polsce na wizytę u dentysty?
zdecydowanie niższe niż za granicą koszty leczenia stomatologicznego,
wykwalifikowany personel oraz wysokiej jakości sprzęt zabiegowy i materiały stomatologiczne,
miła, świąteczna atmosfera w gabinecie,
możliwość skorzystania z obowiązujących aktualnie, promocyjnych cen m.in. na wybielanie nakładkowe i wybielanie lampą ZOOM.

Rezerwacji wizyty na okres przed i między świętami można dokonać telefonicznie: 884-053-111, mailowo: rejestracja@arie-stomatologia.pl i przez wiadomość prywatną na portalu Facebook https://www.facebook.com/ArieStomatologia/

Prosimy o poinformowanie rejestratorki o Państwa potrzebach dotyczących leczenia, abyśmy mogli zarezerwować odpowiednią długość wizyty. Warto zadbać o swój uśmiech w święta i cieszyć się nim wraz z nadejściem Nowego Roku!

23.11.2018 r.

W środę w Dzienniku Łódzkim pojawił się nasz kolejny artykuł na temat leczenia stomatologicznego. Tym razem opowiadamy czym jest i na czym polega leczenie endodontyczne oraz dlaczego warto w ten sposób ratować zęby. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem: http://arie-stomatologia.pl/leczenie-endodontyczne-lodz/
Leczenie kanałowe nie boli, a dzięki niemu ząb może otrzymać drugie życie. http://arie-stomatologia.pl/endodoncja/
Na leczenie endodontyczne (również specjalistyczne, pod mikroskopem, z użyciem narzędzi maszynowych) zapraszamy m.in. do lek.dent. Karoliny Dębowskiej, lek.dent. Marty Biernackiej-Kowalskiej i lek.dent. Magdy Tyrki.
Najbliższe terminy na leczenie:
– środa 28.11 godz. 12.30,
– poniedziałek 3.12 godz. 10.00, 11.45, 14.15,
– środa 5.12 godz. 10.15, 16.15,
– czwartek 6.12 godz. 14.45.
Rezerwacja wizyty: 884-053-111.

leczenie endodontyczne Łódź

15.11.2018 r.

Czy można leczyć zęby będąc w ciąży? – Arie Stomatologia Łódź
Wczoraj w Dziennik Łódzki pojawił się kolejny tekst z naszego cyklu informacyjnego o leczeniu stomatologicznym. Zachęcamy (nie tylko przyszłe mamy) do lektury całego artykułu na naszym blogu: http://arie-stomatologia.pl/dentysta-w-ciazy-lodz/ , a w razie pytań i wątpliwości zapraszamy do gabinetu Arie Stomatologia na konsultację z lekarzem dentystą.
Drogie Pacjentki, przypominamy, że idealnym rozwiązaniem jest zadbanie o zęby jeszcze przed ciążą. Warto wybrać się do lekarza dentysty, wykonać zdjęcie panoramiczne zębów i wyleczyć ubytki próchnicowe. Zadbacie w ten sposób o siebie, ale też o bezpieczny rozwój Waszego maluszka.
Nie bójcie się też dentysty kiedy już jesteście w ciąży! Jeśli cokolwiek Was niepokoi, warto zapytać o radę specjalistę. Nie każde leczenie może czekać, a kontrolę można wykonać na każdym etapie ciąży.

Arie Stomatologia Łódź / ul.Pienista 41G lok. 17 / tel. 884-053-111 / rejestracja@arie-stomatologia.p

7.11.2018 r.

Dzisiaj w dodatku o Zdrowiu Dziennika Łódzkiego ukazał się kolejny tekst z naszej serii informacyjnej. Tym razem o leczeniu protetycznym i protezach. Zachęcamy Państwa do lektury artykułu: http://arie-stomatologia.pl/proteza-specjalista-protetyki-lodz/

specjalista protetyki Łódź proteza - Dziennik Łódzki

specjalista protetyki Łódź proteza – Dziennik Łódzki

W gabinecie Arie Stomatologia w Łodzi wykonujemy różnorodne, również rozległe prace protetyczne: protezy, mosty, korony, licówki, protetykę na implantach itd.. Lekarz dentysta specjalista protetyki Łódź – Agnieszka Antoszczuk – przyjmuje w Arie Stomatologia we wtorki, czwartki i piątki, natomiast specjalista protetyki Łódź dr n.med. Rafał Nogala – we wtorki, piątki i soboty. Konsultację protetyczną można umówić telefonicznie: 884-053-111 lub do Pana doktora online – http://www.zumdoc.pl/rafal-nogala/protetyk,stomatolog/lodz/arie-stomatologia

Więcej informacji o leczeniu protetycznym w gabinecie Arie Stomatologiahttp://arie-stomatologia.pl/uslugi/protetyka/

31.10.2018 r.

Dzisiaj w Dzienniku Łódzkim pojawił się kolejny tekst z cyklu naszych artykułów informacyjnych. Zachęcamy do lektury: Jak poradzić sobie z lękiem przed dentystą? – stomatolog Retkiniahttp://arie-stomatologia.pl/lek-przed-dentysta-stomatolog-retkinia/

Jak poradzić sobie z lękiem przed dentystą? – stomatolog Retkinia

Jak poradzić sobie z lękiem przed dentystą? – stomatolog Retkinia

Kolejny tekst z cyklu porad stomatologicznych opublikowany zostanie w Dzienniku Łódzkim w środę 07.11.2018 r. Zachęcamy do zakupu gazety.

29.10.2018 r.

Najbliższe wolne terminy do dentysty Arie Stomatologia w Łodzi:
– jutro 30.10 godz. 12.00 i 15.00,
– środa 31.10 godz. 9.30,
– piątek 2.11 godz. 10.00,
– piątek 2.11 godz. 16.15 i 17.00 – chirurg twarzowo-szczękowy,
– poniedziałek 5.11 godz. 10.45 i 13.30,
– wtorek 6.11 godz. 13.00, 15.00 i 16.00,
– środa 7.11 godz. 11.30 i 12.30.
Rezerwacja terminu: 884-053-111 / niektóre terminy dostępne są także online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

25.10.2018 r.

Wczoraj w dodatku o zdrowiu Dziennika Łódzkiego pojawił się nasz tekst informacyjny o leczeniu implantologicznym. Zachęcamy do lektury artykułu w gazecie i na naszej stronie: http://arie-stomatologia.pl/leczenie-implantologiczne-w-lodzi/
Konsultację z chirurgiem twarzowo-szczękowym dotyczącą leczenia implantologicznego można umówić telefonicznie: 884-053-111 i mailowo: rejestracja@arie-stomatologia.pl
Więcej informacji o implantach w Łodzi: http://arie-stomatologia.pl/uslugi/implanty-w-lodzi/

Leczenie implantologiczne w Łodzi

Leczenie implantologiczne w Łodzi

Kolejny tekst z cyklu porad stomatologicznych opublikowany zostanie w Dzienniku Łódzkim w środę 30.10.2018 r. Zachęcamy do zakupu gazety.

23.10.2018 r.

Dzisiaj odbyliśmy wspaniałą przygodę z przedszkolakami! Wspólnie uczyliśmy się jak dbać o ząbki, opowiadaliśmy jak wygląda wizyta adaptacyjna i gabinet stomatologiczny, pokazywaliśmy narzędzia lekarza dentysty, czyściliśmy i kleiliśmy ząbki plastelinką. Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie Pani doktor! Przy okazji przypominamy, że o mleczaki trzeba dbać tak samo jak o zęby stałe:

http://arie-stomatologia.pl/mleczaki/ || http://arie-stomatologia.pl/jak-dbac-o-mleczaki/

Lekarz dentysta specjalista pedodoncji (stomatologii dziecięcej) przyjmuje w gabinecie Arie Stomatologia w Łodzi we wtorki i w piątki. W celu umówienia wizyty na kontrolę lub leczenie ząbków dziecka, prosimy o kontakt telefoniczny: 884-053-111.

17.10.2018 r.

1o i 17.10.2018 roku w dodatku Zdrowie w Dzienniku Łódzkim pojawił się nasz artykuł na temat leczenia regeneracyjnego przy użyciu A-PRF. Zachęcamy do lektury.

Kolejny tekst z cyklu porad stomatologicznych opublikowany zostanie w Dzienniku Łódzkim w środę 23.10.2018 r. Zachęcamy do zakupu gazety.

16.10.2018 r.

Szybki termin do dentysty w Łodzi:
– 16.10 godz. 16.30 i 18.00,
– 17.10 godz. 9.15, 12.00,
– 18.10 godz. 14.15,
– 19.10 godz. 12.45 i 18.00,
– 20.10 godz. 9.15 i 10.45.
Rezerwacja wizyty telefonicznie: 884-053-111 / i online: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

12.10.2018 r.

Przypominamy, że gabinet Arie Stomatologia jest czynny również w soboty. Zapraszamy jutro (12.10) na wizytę u dr Rafała Nogala. Wolna jest jeszcze godzina 10.00 i 11.45.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie (884-053-111) i online http://www.zumdoc.pl/…/protetyk,stom…/lodz/arie-stomatologia
http://arie-stomatologia.pl/dentysta-lodz-sobota/

08.10.2018 r.

Drodzy Państwo, z przyjemnością informujemy, że przez najbliższe 8 tygodni będziemy publikowali dla Państwa artykuły na temat leczenia stomatologicznego i zdrowia jamy ustnej w dodatku o zdrowiu Dziennika Łódzkiego. Teksty będą się pojawiały w każdą środę, a już 10.10.2018 r. będą mogli Państwo przeczytać o wykorzystaniu A-PRF w leczeniu chirurgicznym i stomatologicznym. Zachęcamy do zakupu Dziennika Łódzkiego i lektury naszego artykułu.
Jesteśmy w Dzienniku Łódzkim dzięki Państwu! Możliwość publikacji zapewnił nam bowiem zdobyty dzięki Państwa głosom w marcu 2018 roku tytuł Gabinetu Stomatologii Kosmetycznej w plebiscycie Mistrzowie Urody 2018 Dziennika Łódzkiego. Dziękujemy!
Tymczasem odsyłamy też na naszą stronę: http://arie-stomatologia.pl/zabieg-regeneracji-tkanek-za-p…/


Najbliższe wolne terminy u dentysty w Łodzi:
– 09.10 godz. 14.00, 15.30 i 18.30,
– 10.10 godz. 10.45,
– 11.10 godz. 14.30 i 17.00,
– 12.10 godz. 12.30 i 15.00,
– 12.10 godz. 14.00 – chirurg twarzowo-szczękowy,
– 13.10 godz. 9.15.
Rezerwacja wizyt: 884-053-111 / http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

10.08.2018 r.

Drodzy Pacjenci,
w związku z urlopami kilku lekarzy dentystów, w najbliższych dniach wypoczywamy. Gabinet będzie zamknięty od jutra 11.08 do poniedziałku 13.08 włącznie oraz w środę 15.08. Wizyty w przyszłym tygodniu mogą Państwo rezerwować na: wtorek 14.08, czwartek 16.08, piątek 17.08 i sobotę 18.08.
Najbliższe wolne terminy:
– czwartek 16.08 godz. 11.0, 11.45, 15.45,
– piątek 17.08 godz. 15.30, 17.00 (chirurg twarzowo-szczękowy),
– sobota 18.08 godz. 10.00, 11.00,
– poniedziałek 20.08 godz. 13.45,
– wtorek 21.08 godz. 12.00, 13.30, 17.00
– środa 22.08 godz. 10.30, 14.45, 16.30.
Rezerwacja wizyty: 884-053-111 i 24/7 przez portal ZumDoc – http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

30.07.2018 r.

Are you looking for an English speaking dentist in Łódz? Then look no further! Arie Dental Clinic, located in Łódź (Poland), offers complex dental care for both adult and children patients. We offer conservative dentistry, treatment preventing dental caries, dental surgery, endodontics, prosthetics, teeth whitening and other esthetic treatments. Experienced dentists in Arie Dental Clinic in Łódź will provide you with a comfortable and convenient treatment. Our dentists speak English, so you don’t have to worry about language barrier.
Read more: http://arie-stomatologia.pl/english-dental-travel-to-poland/
Book a visit: 884-053-111 / http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

25.07.2018 r.

Drodzy Pacjenci,

zachęcamy do polubienia naszego profilu firmowego, abyście nie stracili Państwo z nami kontaktu Niestety w związku z polityką portalu Facebook profil „osoby” Arie Stomatologia – https://www.facebook.com/stomatologiaARIEmedycyna – zostanie za kilka dni zablokowany, bo nie reprezentuje osoby fizycznej. Do Państwa dyspozycji pozostanie profil firmowy do którego link zamieszczamy tutaj https://www.facebook.com/ArieStomatologia/ Przypominamy, że publikujemy na nim informacje o wolnych terminach u lekarzy, porady i ciekawostki stomatologiczne oraz inne informacje dotyczące gabinetu. Warto śledzić nasz profil w internecie. 🙂

20.07.2018 r.

Przypominamy, że jesteśmy otwarci również w soboty. Można jeszcze zarezerwować wizytę do dentysty na jutro 21.07 na godzinę 10.15.
Następne terminy w naszym gabinecie:
– poniedziałek 23.07 godz. 12.00 i 14.15 – lek.dent. Marta Biernacka-Kowalska,
– środa 25.07 godz. 11.00 i 14.45 – lek.dent. Marta Biernacka-Kowalska,
– czwartek 26.07 godz. 11.45 i 14.45 – lek.dent. Magda Tyrka,
– piątek 27.07 godz. 9.00 – lek.dent. Agnieszka Antoszczuk.
Rezerwacja terminu: 884-053-111.

29.06.2018 r.

Drodzy Pacjenci, w przyszłym tygodniu (2.07-8.07) część naszego zespołu wyjeżdża na urlop. Rejestracja w tych dniach będzie czynna tylko w godzinach pracy gabinetu 8.00 – 20.00. Wizyty będzie można zapisywać tylko telefonicznie: 884-053-111. Niestety nie będzie możliwości rezerwacji online, ani mailowo. Prosimy o wyrozumiałość i zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Najbliższe wolne terminy:
– 2.07 godz. 9.15, 13.45,
– 3.07 godz. 12.15,
– 4.07 godz. 9.00, 10.00 i 12.15,
– 5.07 godz. 13.00,
– 6.07 godz. 11.30,
– 9.07 godz. 12.45, 15.00, 18.00,
– 10.07 godz. 10.00, 16.00 i 19.00.
Rezerwacja terminu: 884-053-111.

28.06.2018 r.

Drodzy Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że od 10 lipca w naszym gabinecie będzie przyjmował kolejny specjalista – dr n. med. Rafał Nogala. Pan doktor jest specjalistą z zakresu protetyki, ale zajmuje się również leczeniem próchnicy, stomatologią dziecięcą, leczeniem kanałowym (także pod mikroskopem), leczeniem zaburzeń czynnościowych narządu żucia i chirurgią.

Pacjenci doceniają Pana doktora za profesjonalizm, delikatność w leczeniu, słuchanie pacjenta i dobrą atmosferę podczas wizyty.

http://arie-stomatologia.pl/dentysta-lodz-sobota/

Zapraszamy do umawiania wizyt. Dr Nogala będzie przyjmował w gabinecie Arie Stomatologia we wtorki w godz. 14.00-20.00 i w soboty w godz. 9.00 – 13.00 od 10 lipca, w soboty od 14 lipca.

Jakie są wolne terminy u dentysty w Łodzi? Wizyty można umawiać telefonicznie: 884-053-111.

15.06.2018 r.

Drodzy Pacjenci, lek.dent. Magda Tyrka od 1 do 15.07 będzie przebywać na urlopie. Jeśli zależy Państwu na kontakcie z Panią doktor przed jej wyjazdem, zachęcamy do umówienia wizyty. Podajemy najbliższe wolne terminy: 20.06 godz. 11.30, 21.06 godz. 11.00 lub 15.30, 25.06 godz. 13.15, 27.06 godz. 16.30.

Jakie są wolne terminy u dentysty w Łodzi? Zapraszamy do rezerwacji terminu: 884-053-111 / http://www.zumdoc.pl/magda-t…/stomatolog/…/arie-stomatologia

28.05.2018 r.

Czy udało się Państwu przeczytać o nas w sobotnim wydaniu Dziennika Łódzkiego? Jeśli nie, nic straconego! Jako laureat I miejsca w plebiscycie Mistrzowie Urody Dziennika Łódzkiego i zdobywca tytułu „Gabinet Stomatologii Kosmetycznej Roku 2018” mogliśmy opowiedzieć Państwu o naszych lekarzach, wykonywanych przez nas zabiegach i naszych ostatnich osiągnięciach. To dla nas ogromne wyróżnienie, że dzięki Państwa głosom znaleźliśmy się w rankingu i możemy dodać do podsumowania ostatniego roku kolejny sukces. To również Państwo się do niego przyczyniliście! Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzają powierzając nam swoje zdrowie i wygląd. Dziękujemy za oddane na nas SMSy i inne słowa uznania. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!

Gabinet Arie Stomatologia / Łódź, Retkinia, Nowe Polesie I / tel. 884-053-111 / www.arie-stomatologia.pl

25.05.2018 r.

„Szanowni Państwo, już jutro, w sobotę, wraz z Dziennikiem Łódzkim specjalny dodatek MISTRZOWIE URODY 2017, a w nim prezentacje laureatów powiatowych i wojewódzkich plebiscytu MISTRZOWIE URODY 2017.”

Jako, że gabinet Arie Stomatologia otrzymał w tegorocznym plebiscycie tytuł „Gabinet Stomatologii Kosmetycznej Roku 2018”, będą Państwo mogli przeczytać o nas w jutrzejszym wydaniu Dziennika Łódzkiego. Zachęcamy do lektury! Przy okazji ponownie dziękujemy za Państwa głosy i zapraszamy do gabinetu Arie Stomatologia na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej: http://arie-stomatologia.pl/uslugi/stomatologia-estetyczna/

30.04.2018 r.

Drodzy Pacjenci, w Majówkę przyjmujemy w zmienionym grafiku.
Zapraszamy do Arie Stomatologia:
– 30 kwietnia godz. 9.00-16.00 – lek. dent. Marta Biernacka-Kowalska,
– 2 maja godz. 10.00 – 19.00 – lek.dent. Magda Tyrka
– 4 maja godz. 13.30 – 19.00 – chirurg twarzowo-szczękowy dr Katarzyna Bogusiak.
W pozostałe dni gabinet jest nieczynny.

Zapraszamy do rezerwacji wizyt po Majówce. Wracamy do stałych godzin przyjmowania od 7 maja.
Rezerwacji przez najbliższy tydzień można dokonywać telefonicznie: 884-053-111 i przez portal ZumDoc: http://www.zumdoc.pl/klinika/arie-stomatologia/lodz

14.04.2018 r.

Drodzy pacjenci, przypominamy, że w związku z rozbudową gabinetu jeszcze w tę sobotę jesteśmy zamknięci. Zapraszamy w poniedziałek, wolna jest jeszcze godzina 9.30 u dr Marty Biernackiej-Kowalskiej. Wizytę mogą Państwo zarezerwować telefonicznie (884-053-111) lub przez portal ZumDoc: http://www.zumdoc.pl/marta-biernacka-ko…/…/arie-stomatologia

10.04.2018 r.

Drodzy Pacjenci, zwolniło się kilka terminów na leczenie w Arie Stomatologia jeszcze w tym tygodniu. Jeśli potrzebują Państwo pilnej pomocy stomatologicznej lub po prostu pasuje Państwu któryś z terminów zapraszamy do rezerwacji:

– jutro 11.04 godz. 10.00, 14.45 i 18.15 dr Magda Tyrka
– jutro 11.04 godz 12.45, 14.15 dr Marta Biernacka-Kowalska
– 12.04 godz. 14.00 dr Agnieszka Antoszczuk
– 13.04 godz 13.00 dr Agnieszka Antoszczuk

Rezerwacja: 884-053-111 / http://www.zumdoc.pl/magda-t…/stomatolog/…/arie-stomatologia

06.04.2018 r.

Drodzy Pacjenci, przez najbliższe dwie soboty (07.04 i 14.04) nasz gabinet będzie zamknięty. Rozbudowujemy się dla Państwa o kolejny fotel do zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych, a prace remontowe niestety uniemożliwiają nam przyjęcie Państwa na leczenie. Za niedogodności przepraszamy, ale obiecujemy jeszcze większy komfort wizyt i możliwość korzystania z nowego, nowoczesnego sprzętu podczas przyszłego leczenia.

31.03.2018 r.

Drodzy Pacjenci, życzymy Państwu zdrowych i wesołych świąt!
Przypominamy, że w okresie świątecznym również wypoczywamy i nie pracujemy, ale zapraszamy do gabinetu od wtorku 03.04. Terminy po świętach w wolne dni mogą Państwo rezerwować przez portal ZumDoc. Serdecznie pozdrawiamy, zespół gabinetu Arie Stomatologia

http://www.zumdoc.pl/magda-t…/stomatolog/…/arie-stomatologia
http://www.zumdoc.pl/marta-biernacka-ko…/…/arie-stomatologia
http://www.zumdoc.pl/agnieszka-kop…/…/lodz/arie-stomatologia

27.03.2018 r.

Drodzy Pacjenci, w okresie świątecznym gabinet Arie Stomatologia będzie nieczynny od 31.03 do 3.04. Ostatni dzień przyjmujemy w piątek 30.03, potem wracamy do pracy we wtorek 3.04. Dlatego warto skorzystać z ostatnich wolnych terminów przed przerwą świąteczną.

Zapraszamy:
– 28.03 godz. 18.30,
– 29.03 godz 10.00, 11.30 lub 13.00.
Rezerwacja wizyty: 884-053-111.
www.arie-stomatologia.pl

26.03.2018 r.

W weekend świętowaliśmy otrzymanie tytułu Gabinetu Stomatologii Kosmetycznej Roku 2018, ale wróciliśmy już, z nowymi pomysłami i ogromną motywacją, do pracy. Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej krótkiej relacji z targów Look & BeautyVISION na naszym profilu na Facebooku (TUTAJ) oraz do rezerwacji wizyt w gabinecie Arie Stomatologia. Wolne terminy u dentysty w Łodzi przed świętami:
28.03 godz. 16.45, 29.03 godz. 11.00, 13.00 i 15.00. Rezerwacja wizyty: 884-053-111.

Tymczasem przedstawiamy zdjęcia z wręczenia nagród „Mistrzowie Urody 2018″ – plebiscyt Dziennika Łódzkiego.

Gabinet Arie Stomatologia odebrał nagrodę za I miejsce w głosowaniu na Gabinet Stomatologii Kosmetycznej Roku 2018.

Rozdanie nagród odbyło się 24.03.2018 roku w Poznaniu podczas targów Look & BeautyVISION 2018.

Więcej o plebiscycie mogą Państwo przeczytać tutaj: http://www.dzienniklodzki.pl/…/mistrzowie-urody-w-wojewodz…/

Wyniki plebiscytu: http://www.dzienniklodzki.pl/…/mistrzowie-urody-w-lodzkiem…/

Wpis o gabinecie Arie Stomatologia: http://www.dzienniklodzki.pl/…/mistrzowie-urody-w-lodzkiem…/

Za niektóre ze zdjęć dziękujemy Dziennikowi Łódzkiemu: http://www.dzienniklodzki.pl/…/mistrzowie-urody-wielka-gal…/

Zapraszamy do gabinetu Arie Stomatologia!

23.03.2018 r.

Z ogromną radością informujemy, że zostaliśmy jednym z Mistrzów Urody województwa łódzkiego i otrzymaliśmy tytuł GABINETU STOMATOLOGII KOSMETYCZNEJ ROKU 2018! 💜💜💜

To dla nas ogromne wyróżnienie i duma! Tytuł ten potwierdza, że nasze starania o to, aby każdy Pacjent wychodził z gabinetu Arie Stomatologia ze zdrowszym i piękniejszym uśmiechem przynoszą skutek i są przez Państwa doceniane. Chociaż zawsze najlepszą nagrodą jest dla nas uśmiech zadowolonego z leczenia Pacjenta, to serdecznie dziękujemy za każdy wysłany przez Państwa SMS!

Tym bardziej, że dzięki Państwu gabinet Arie Stomatologia otrzymał ponad 60% wszystkich głosów! Dziękujemy! 💜
Więcej o naszym gabinecie i otrzymanym przez nas wyróżnieniu mogą Państwo przeczytać w dzisiejszym papierowym wydaniu Dziennika Łódzkiego i na stronie internetowej gazety: http://www.dzienniklodzki.pl/…/mistrzowie-urody-w-lodzkiem…/

http://www.dzienniklodzki.pl/…/mistrzowie-urody-w-lodzkiem…/

Jutro jedziemy do Poznania na Targi LOOK & Beauty VISION odebrać tytuł i statuetkę, ale gabinet będzie pracował w standardowych godzinach 9-14. Jeśli będą Państwo potrzebowali pomocy stomatologicznej zapraszamy do kontaktu: 884-053-111.

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i uznanie! Zapraszamy do Arie Stomatologia – Gabinetu Stomatologii Kosmetycznej Roku! 💜

Starsze wiadomości znajdą Państwo na naszych profilach Facebook i Google+. Zachęcamy do ich polubienia, aby otrzymywali Państwo informacje, gdy pojawią się wolne terminy u dentysty w Łodzi.

gay porno zenci pornosu
Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Tak, zgadzam się.
x
pornotürk pornoporno filmtürk porno
türk pornosikişpornoporno
bedava pornosex izlelezbiyen pornoolgun pornorus pornoporno
xnxxhamsterpornobonjour